Dla pożyczkobiorców

Pozyskaj kapitał na rozwój swojego biznesu.

Rozwój każdego biznesu wymaga odpowiednich zasobów finansowych – niezależnie od tego, czy planujesz wprowadzić nowy produkt, podbić nowe rynki czy zrealizować inne plany biznesowe. Uzależnienie planów rozwojowych Twojej firmy wyłącznie od decyzji banków i ostatecznie negatywna decyzja w sprawie kredytu mogą jednak utrudnić realizację Twoich zamierzeń. Portal Pożyczki Społecznościowe (PS) oferuje alternatywę dla kredytów bankowych dla firm – pożyczki udzielane przez prywatne osoby, zwane inwestorami.

Chcesz uzyskać pożyczkę?

1. Wypełnij wniosek, w którym opiszesz swój biznes, planowaną inwestycję, proponowane zabezpieczenie oraz warunki pożyczki.
2. Przedstawiciel portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) skontaktuje się z Tobą w sprawie szczegółów.
3. Po weryfikacji przesłanych informacji i dokumentów Twoje zgłoszenie pożyczkowe pojawi się w naszym serwisie jako aukcja pożyczkowa.
4. Inwestorzy będą składać propozycje inwestytycjne – ostatecznie uwzględnione zostaną tylko te najkorzystniejsze dla Ciebie.
5. Po zakończeniu aukcji pracownicy portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) przygotują niezbędne dokumenty potwierdzające zawarcie umowy pożyczki dla wszystkich stron transakcji.
6. W ciągu 3-7 dni (w zależności od rodzaju zabezpieczenia) od otrzymania dokumentów inwestorzy przeleją środki na Twoje konto.
7. Co miesiąc zwrócisz inwestorom ratę spłaty według ustalonego harmonogramu.

Kalkulator pożyczki

Dowiedz się, jaki będzie całkowity koszt pożyczki społecznościowej oraz wysokość miesięcznej raty. Uzupełnij nasz kalkulator o takie dane jak: kwota pożyczki, oprocentowanie oraz okres spłaty. Zaznacz raty kapitałowo-odsetkowe, jeśli chcesz stopniowo spłacać kapitał wraz z odsetkami.

Kalkulator

Kwota pożyczki

Oprocentowanie

Okres spłaty

Odsetki miesięcznie

Całkowita kwota

Rodzaj raty

Raty

W czym portal Pożyczki Społecznościowe (PS) może Ci pomóc?

Pożyczka społecznościowa w portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) to alternatywa dla bankowego kredytu oraz sposób na pozyskanie środków, które pozwolą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo. Odmowa w banku nie musi oznaczać końca Twoich ambitnych planów – dzięki inwestorom współpracującym z portalem Pożyczki Społecznościowe masz szansę je zrealizować. Nasza platforma łączy ze sobą przedsiębiorców szukających dodatkowego finansowania z osobami gotowymi zainwestować swoje wolne środki. Dbamy o jasne zasady dla obu stron transakcji – gwarantuje to opieka naszych pracowników, którzy odpowiadają na wszystkie pytania oraz przygotowują wszystkie niezbędne dokumenty. Po skontaktowaniu się z nami przez portal Pożyczki Społecznościowe (PS) i podjęciu przez Ciebie decyzji o współpracy, Twoje zgłoszenie pożyczkowe zostanie

objęta opieką przez naszego pracownika, który będzie reprezentować Twoje interesy przed inwestorami, odpowiadać na ich pytania i udzielać im wszelkich potrzebnych informacji. Po publikacji Twojej aukcji pożyczkowej na naszej stronie, inwestorzy zaczną składać swoje propozycje inwestycyjne. Jeśli aukcja będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem i w odpowiedzi na nią inwestorzy złożą więcej propozycji niż oczekiwałeś/-aś to dojdzie do ich licytacji po zakończeniu aukcji – dzięki temu na ostateczną propozycję złożą się tylko te najkorzystniejsze dla Ciebie. Social lending w portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) to szansa dla Ciebie i Twojej firmy – dzięki pożyczce możesz znacząco zwiększyć skalę swojego biznesu i tym samym poziom osiąganych przychodów.

Odpowiedzialne pożyczanie

Wzięcie pożyczki jest poważną decyzją, która wiąże się z określonymi konsekwencjami finansowymi oraz prawnymi. Powinien to być zawsze świadomy wybór przedsiębiorcy, oparty na wcześniejszych chłodnych kalkulacjach i krytycznej ocenie szans powodzenia planowanego przedsięwzięcia. Przy braniu pożyczki warto trzymać się kilku podstawowych zasad: pożyczać tylko wtedy, kiedy naprawdę warto; pożyczać tylko tyle, ile będziemy w stanie spłacić; pożyczać tam, gdzie jest to dla nas najkorzystniejsze.