Dlaczego nie w banku?

Banki często ukrywają prawdziwe koszty swoich usług. Niejednokrotnie pozyskanie finansowania jest bardzo trudne, proces czasochłonny i wymagający absurdalnych ilości dokumentów. Ostatecznie brak zdolności kredytowej przekreśla nasze plany, a my tracimy wyłącznie tygodnie na dopełnienie wszystkich formalności.

Nie lepiej skorzystać z usług bankowych?

Często uzyskany kredyt już po kilku miesiącach okazuje się o wiele droższy niżeli sądziliśmy przeczytać w podpisanej umowie. Z inwestorem masz bezpośredni kontakt. Możesz wcześniej renegocjować warunki umowy. Często udaje się spłacić przed planowanym terminem, tak pozyskujesz lepsze warunki finansowania na przyszłość oraz trwałych partnerów dla rozwoju swojej firmy.

Portal pożyczki-społecznościowe.pl daje możliwość przedstawienia swoich warunków.

Ty decydujesz o oprocentowaniu.
Śmiało można powiedzieć: Ty narzucasz Inwestującemu ile dasz mu zarobić.


Pożyczkobiorca oferuje na jakich zasadach chce pożyczyć pieniądze. Grono inwestorów wybiera wśród ofert Twoją ofertę i kontaktuje się z Tobą.

Dla inwestujących korzyścią jest pozyskanie alternatywnych form zarobku. Twoja aukcja może mieć atrakcyjne oprocentowanie, masz możliwość zabezpieczyć inwestycję na różne sposoby. W odróżnieniu od pożyczek bankowych Twoją decyzją jest: czy zaoferujesz hipotekę, weryfikację w BIK. To Twój plan: sam ubezpieczasz swoją inwestycję i przekonujesz inwestorów do siebie.