Jak inwestować?

Zbuduj swoją finansową przyszłość wspierając innych.

Pożyczki społecznościowe to nie tylko alternatywna metoda inwestowania zapewniająca stabilny zysk, to pomoc innym. Sam decydujesz które projekty lub pomysły zechcesz wesprzeć. Dając innym szansę na rozwój sam zarabiasz.

W jaki sposób dołączyć do klubu inwestorów?

Rejestrując się na naszym portalu zyskujesz wgląd do dokumentów finansowych aukcji oraz możliwość inwestowania. Nie różni się to jakkolwiek od korzystania z popularnych serwisów aukcyjnych. Dokumenty generowane są w sposób automatyczny. Do swojej dyspozycji będziesz mieć indywidualnego opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania.

Dlaczego warto korzystać z naszego portalu?

Działając od lat na rynku inwestycyjnym dzielimy się swoim doświadczeniem. Weryfikujemy dane pożyczkobiorców oraz dokumenty z tym powiązane. Wybierając inwestycje na naszych aukcjach masz pewność, iż transakcja jest zabezpieczona.

Co zyskuję?

Oprocentowanie:
Wybierając inwestycję sam decydujesz ile chcesz zarobić. Pożyczkobiorcy określają na jaki okres oraz jakie oprocentowanie mogą zaoferować. Sprawdź sam.

Regularność:
Wynagrodzenie z inwestycji trafi co miesiąc na Twoje konto. Wszystko zgodnie z harmonogramem spłaty określonym w aukcji.

Bezpieczeństwo:
Każdy pożyczkobiorca jest weryfikowany, transakcja zabezpieczona jest podpisaniem dokumentów umowy pożyczki.