Misja

Naszą misją jest prezentacja wysokiej jakości informacji o możliwościach inwestycyjnych w finansowaniu społecznościowym oraz pokazywanie i organizowanie w jednej stronie internetowej wszystkich różnych alternatywnych opcji z tym powiązanych.
Staramy się byś mógł pozyskać lub inwestować maksymalizując swoje szanse na urealnienie marzeń.

Wizja

Jestęsmy platformą specjalizującą się w alternatywnych możliwościach finansowanie społecznościowego (akcje, pożyczki, poszukiwanie inwestorów). Pragniemy niedlugo stać się bezkonkurencyjnem rynkiem aukcji inwestycji społecznościowych. Już dziś jeśli jesteś zainteresowany wizją naszego przedsiębiorstwa skontaktuj się z nami.
Wykorzystaj w tym celu zakładkę 'Kontakt’.

Rezultat

Oferujemy dostęp do globalnego rynku alternatywnych inwestycji społecznościowych. Platforma spotyka inwestorów z pożyczkobiorcami, przedsiębiorcami poszukującymi finansowania. Dzięki portalowi pozyczki-spolecznosciowe.pl w wygodny, bezpieczny, szybki sposób możesz zrealizować swoje marzenia pozyskując finanse.
Dokładamy starań by inwestorzy mogli znaleźć i wybrać najlepsze oferty, oferujemy możliwość oceny i opiniowania przedsiębiorstw korzystacjących z platformy. Zapewniamy odpowiedni poziom bezpieczeństwa weryfikujac użytkowników strony w stopniu najwyższym z możliwych.


Mariusz Kelman
telefon kontaktowy: 504 066 528
e-mail: mariusz@pozyczki-spolecznosciowe.pl

Specjalista ds. pośrednictwa finansowego


Natalia Jacek
telefon kontaktowy: 577 000 726
e-mail: natalia@pozyczki-spolecznosciowe.pl

Specjalista ds. pośrednictwa finansowego


Aleksandra Kędzierska
telefon kontaktowy: 533 666 701
e-mail: aleksandra@pozyczki-spolecznosciowe.pl

Specjalista ds. pośrednictwa finansowego


Agnieszka Jachimowska – Stępniak
telefon kontaktowy: 533 337 669
e-mail: agnieszka@pozyczki-spolecznosciowe.pl

Specjalista ds. pośrednictwa finansowego