Witaj w swojej społeczności pożyczek
aukcyjnych

Witaj w społeczności pożyczek
aukcyjnych

SUGEROWANE AKCJE

Szukasz dodatkowego finansowania?

SUGEROWANE WYSZUKIWANIA

Jeśli prowadzisz firmę w formie spółki lub jednoosobowej działalności gospodarczej i nie możesz otrzymać kredytu bankowego lub potrzebujesz szybko większej gotówki to dobrze trafiłeś.

Wystarczy kilka minut, by wypełnić wniosek pożyczkowy i zgłosić do nas chęć otrzymania pożyczki. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i wprowadzi w zasady funkcjonowania portalu oraz dopyta o wszystkie szczegóły związane z działalnością Twojej firmy, jej sytuacją finansową, celem przeznaczenia wnioskowanych środków oraz proponowanym zabezpieczeniem pożyczki. Po przekazaniu niezbędnych informacji oraz dokumentów będziesz mógł zaprezentować inwestorom swoje zgłoszenie w formie aukcji pożyczkowej. Ważne, że to Ty sam decydujesz o wnioskowanej kwocie, okresie kredytowania i czasie trwania aukcji oraz wspólnie z nami ustalasz, jak wysoki będzie koszt pożyczki czyli poziom wynagrodzenia, jakie otrzyma pożyczkodawca. Pamiętaj jednak, że od tego jakie warunki zaoferujesz inwestorom uzależniona będzie atrakcyjność Twojej aukcji oraz związany z nią czas pozyskania środków. Najważniejsze, że wszystko zrobisz szybko i bez wychodzenia z domu!

Pozyskaj kapitał na rozwój swojego biznesu.

Rozwój każdego biznesu wymaga odpowiednich zasobów finansowych – niezależnie od tego, czy planujesz wprowadzić nowy produkt, podbić nowe rynki czy zrealizować inne plany biznesowe. Uzależnienie planów rozwojowych Twojej firmy wyłącznie od decyzji banków i ostatecznie negatywna decyzja w sprawie kredytu mogą jednak utrudnić realizację Twoich zamierzeń. Portal Pożyczki Społecznościowe (PS) oferuje alternatywę dla kredytów bankowych dla firm – pożyczki udzielane przez prywatne osoby, zwane inwestorami.

Korzyści dla pożyczkobiorców korzystających z portalu PS

business

W dzisiejszych czasach wielu ludzi i firm szuka alternatywnych źródeł finansowania, ponieważ tradycyjne instytucje finansowe często nie spełniają ich oczekiwań. Pożyczki Społecznościowe (PS) są rozwiązaniem, które może pomóc pożyczkobiorcom w realizacji ich celów finansowych. PS, znane również jako Pożyczki P2P (Peer-to-Peer) lub Social Lending, to forma pożyczania bezpośrednio pomiędzy zainteresowanymi osobami, bez udziału tradycyjnych instytucji finansowych. Są one atrakcyjną alternatywą zarówno dla kredytów bankowych, jak i popularnych pożyczek pozabankowych. Największą zaletą PS dla pożyczkobiorców jest elastyczność. W odróżnieniu od tradycyjnych instytucji finansowych, w przypadku PS to pożyczkobiorca i pożyczkodawca indywidualnie ustalają warunki pożyczki, 

takie jak okres kredytowania i oprocentowanie. Taka elastyczność pozwala pożyczkobiorcom na dopasowanie pożyczki do swoich potrzeb i możliwości, co czyni proces bardziej transparentnym i dostosowanym do ich indywidualnych warunków. Dodatkowo, proces uzyskania pożyczki społecznościowej jest często prostszy i mniej czasochłonny niż w przypadku tradycyjnych instytucji finansowych. Banki często wymagają wielu dokumentów i przeprowadzają skomplikowaną ocenę zdolności kredytowej. W przypadku PS proces może być bardziej uproszczony, a decyzja o przyznaniu pożyczki opiera się na szerszym zakresie czynników, co może korzystnie wpływać na szanse pożyczkobiorcy na uzyskanie finansowania.