O nas

Portal Pożyczki Społecznościowe (PS) to platforma pożyczek społecznościowych dla firm. Umożliwiamy w nowoczesny i bezpieczny sposób łączenie ze sobą podmiotów, które potrzebują środków finansowych z tymi, które je posiadają i chcą je pomnażać. Takie spotkanie przynosi korzyści obu stronom - przedsiębiorcy dzięki uzyskanym pożyczkom mogą rozwijać swoje firmy, natomiast inwestorzy prywatni zyskują możliwość ulokowania swojego kapitału na atrakcyjnych warunkach.

abus

Dlaczego PS?

Za sukcesem każdej firmy stoją ludzie – to prawdziwe hasło znajduje zastosowanie także w przypadku naszej firmy. Portal Pożyczki Społecznościowe (PS) tworzy zespół ekspertów z wieloletnim stażem w branży finansowej (pożyczki i kredyty w sektorze bankowym i pozabankowym – zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych), nieruchomościowej (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami) oraz szeroko rozumianej sprzedaży (sprzedaż B2B oraz e-commerce). Na każdym etapie możemy liczyć na wsparcie współpracujących z nami specjalistów z branży prawniczej (radcowie prawni i notariusze), księgowej oraz IT.

Slogan naszej platformy: Ludzie pożyczają ludziom najlepiej oddaje charakter social lending – po jednej i po drugiej stronie stoi człowiek. Człowiek, który dokonuje wielkich rzeczy, ale też popełnia błędy. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze pożyczkobiorców oraz stosowane procedury oraz narzędzia pozwalają zminimalizować ryzyko inwestycyjne. Zdajemy sobie sprawę, że dane przedsięwzięcie kończy się sukcesem tylko wtedy, kiedy na koniec – po bezproblemowym i terminowym wywiązaniu się z umowy – zadowolone są obie strony.

Kontakt

Adres biura Katowice: 

Jesionowa Business Point, Jesionowa 22/22, 40-158 Katowice

 

Adres biura Warszawa: 

Dzieci Warszawy 11F/3, 02-495 Warszawa

 

Tel.: 536 917 298, 504 066 528

contact