Pozyskaj kapitał na rozwój swojego biznesu.

Chcesz uzyskać pożyczkę?

Jak działa zakładanie aukcji kredytowej?

Krok 1

Wniosek

Wypełnij wniosek, w którym opiszesz swój biznes, planowaną inwestycję, proponowane zabezpieczenie oraz warunki pożyczki

Krok 2

Weryfikacja

Przedstawiciel portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) skontaktuje się z Tobą w sprawie szczegółów.

Krok 3

Aukcja dodana

Po weryfikacji przesłanych informacji i dokumentów Twoje zgłoszenie pożyczkowe pojawi się w naszym serwisie jako aukcja pożyczkowa.

Krok 4

Poszukiwanie inwestora

Inwestorzy będą składać propozycje inwestytycjne – ostatecznie uwzględnione zostaną tylko te najkorzystniejsze dla Ciebie.

Krok 5

Spisanie umowy

Po zakończeniu aukcji pracownicy portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) przygotują niezbędne dokumenty potwierdzające zawarcie umowy pożyczki dla wszystkich stron transakcji.

Krok 6

Otrzymanie środków

W ciągu 3-7 dni (w zależności od rodzaju zabezpieczenia) od otrzymania dokumentów inwestorzy przeleją środki na Twoje konto.

W czym portal Pożyczki Społecznościowe może Ci pomóc?

Pożyczka społecznościowa w portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) to alternatywa dla bankowego kredytu oraz sposób na pozyskanie środków, które pozwolą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo. Odmowa w banku nie musi oznaczać końca Twoich ambitnych planów – dzięki inwestorom współpracującym z portalem Pożyczki Społecznościowe masz szansę je zrealizować. Nasza platforma łączy ze sobą przedsiębiorców szukających dodatkowego finansowania z osobami gotowymi zainwestować swoje wolne środki. Dbamy o jasne zasady dla obu stron transakcji – gwarantuje to opieka naszych pracowników, którzy odpowiadają na wszystkie pytania oraz przygotowują wszystkie niezbędne dokumenty. Po skontaktowaniu się z nami przez portal Pożyczki Społecznościowe (PS) i podjęciu przez Ciebie decyzji o współpracy, Twoje zgłoszenie pożyczkowe zostanie

objęta opieką przez naszego pracownika, który będzie reprezentować Twoje interesy przed inwestorami, odpowiadać na ich pytania i udzielać im wszelkich potrzebnych informacji. Po publikacji Twojej aukcji pożyczkowej na naszej stronie, inwestorzy zaczną składać swoje propozycje inwestycyjne. Jeśli aukcja będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem i w odpowiedzi na nią inwestorzy złożą więcej propozycji niż oczekiwałeś/-aś to dojdzie do ich licytacji po zakończeniu aukcji – dzięki temu na ostateczną propozycję złożą się tylko te najkorzystniejsze dla Ciebie. Social lending w portalu Pożyczki Społecznościowe (PS) to szansa dla Ciebie i Twojej firmy – dzięki pożyczce możesz znacząco zwiększyć skalę swojego biznesu i tym samym poziom osiąganych przychodów.

Odpowiedzialne pożyczanie

Wzięcie pożyczki jest poważną decyzją, która wiąże się z określonymi konsekwencjami finansowymi oraz prawnymi. Powinien to być zawsze świadomy wybór przedsiębiorcy, oparty na wcześniejszych chłodnych kalkulacjach i krytycznej ocenie szans powodzenia planowanego przedsięwzięcia. Przy braniu pożyczki warto trzymać się kilku podstawowych zasad: pożyczać tylko wtedy, kiedy naprawdę warto; pożyczać tylko tyle, ile będziemy w stanie spłacić; pożyczać tam, gdzie jest to dla nas najkorzystniejsze.