Zacznij inwestowanie z portalem pozyczki-spolecznosciowe.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pożyczki społecznościowe polegają na zawieraniu transakcji poprzez usługę portalu pozyczki-spolecznosciowe pomiędzy firmami, bez tradycyjnych instytucji finansowych pomiędzy pożyczkobiorcą, a inwestorem. Inwestorzy: dysponujący nadwyżką finansową mają do zaoferowanie środki które pożyczają bezpośrednio firmie planującym inwestycje opisane w aukcjach. Zaletą pożyczek społecznościowych jest ich indywidualnie ustalana elastyczność: pożyczkobiorca wraz z pożyczkobiorcą ustalają okres kredytowania, warunki zabezpieczenia pożyczki, oprocentowanie, warunki wcześniejszej spłaty.

Korzyści dla pożyczkobiorców: wiele osób prowadzi obecnie działalność nie posiadając jeszcze odpowiedniej zdolności akceptowalnej przez banki. Platforma pełni rolę pośrednika, umożliwia pozyskanie pożyczki na własnych warunkach. Sam wiesz najlepiej jak pozyskane środki pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

Korzyści dla pożyczkodawcy: pożyczkodawcy wcielają się w inwestorów i pozyskają zwroty za pośrednictwem transakcji zawartych na naszym portalu. Tak obie strony korzystają: pożyczkobiorca pozyskuje niezbędne środki, inwestor pozyskuje zwroty za zainwestowane pieniądze.

Bezpłatne materiały szkoleniowe.

Już niebawem ruszymy z serią bezpłatnych materiałów szkoleniowych dla naszych użytkowników. Pracownicy już rozpoczęli przygotowanie fachowych prezentacji oraz materiałów. Zapisz się do naszego newslettera. Tylko tak otrzymasz dostęp do unikatowej wiedzy popratej latami pracy naszych specjalistów.

Zalety dla inwestorów:
– z portalem pozyczki-spolecznosciowe z łatwością uzyskasz profit powyżej 15% rocznie
– obsługa portalu jest prosta, intuicyjna, przyjazna
– uzyskujesz dostęp do klubu inwestorów
– każdy inwestor zyskuje personalnego doradcę
– zyskujesz możliwość pewnych inwestycji

Jak działają pożyczki społecznościowe?

Wystarczy kilka minut by zarejestrować się na naszej stronie i dołączyć do społeczności przedsiębiorców. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i wprowadzi w zasady funkcjonowania portalu. Już pierwszego dnia samodzielnie będziesz mógł zainwestować swój kapitał.
Wszystkie dokumenty będą generowane automatycznie, całość dokumentacji zawsze odnajdziesz w swoim panelu klienta.
Jako inwestor otrzymasz kontakt do prywatnego opiekuna. To on wspomoże Cię na każdym etapie. Odpowie na pytania oraz podzieli swoim doświadczeniem.
Dziękujemy że z nami jesteście.